Proč právě myProfil společnostiCertifikátySlovo řediteleS kým spolupracujeme
LegislativaUžitečné odkazyFormulářePrezentace
O NÁS RENOMIA NETWORK STÁHNĚTE SI ETICKÝ KODEX ZEPTEJTE SE KARIÉRA KONTAKT
ČeskyEnglish
Realizace výběrových řízení za klientaSjednání optimálního pojištěníSpráva pojištěníSlužby pro zaměstnanceŠkoleníAudit pojištění dovatelů a odběratelů

Menu > Vozidla > Pojištění prodloužené záruky

Pojištění prodloužené záruky

Pojištění prodloužené záruky na motorová vozidla prodlužuje původní záruku poskytovanou výrobcem vozu a jsou z něho hrazeny nepředvídatelné mechanické nebo elektrické poruchy pojištěného automobilu. Předmětem pojištění je odpovědnost pojištěného za vady prodaných nových vozidel, které vzniknou po uplynutí záruční doby stanovené výrobcem automobilu.


Proč požadovat prodlouženou záruku?

Kdo z nás, neměl aspoň jednou porouchané auto? Většina z nás již má bohaté zkušenosti s návštěvou servisu, a ví kolik peněz může stát jen banální oprava našeho čtyřkolého miláčka. Pozáruční opravy běžného auta stojí minimálně tisíce, ne-li desetitisíce, zvláště v dnešní době, kdy pro detekci závady je zapotřebí sofistikovaná diagnostika a výměny některých dílů se provádějí výměnou uceleného bloku komponentů, nikoliv jednotlivě. Kdo z nás si při koupi nového vozidla zakládá „spoření“ na pozáruční opravy a chce je dobrovolně platit? Vozidla jsou v dnešní době značně přetechnizovaná a v budoucnosti budou na tyto technologie kladeny ještě větší nároky, což znamená mnoho vynaložených finančních prostředků při každém zásahu do automobilu. Pojištění prodloužené záruky Vás zbaví nepříjemných a neočekávaných překvapení u vozů, kterým skončila již záruka, ale která zdaleka ještě nepatří do šrotu. S pojištěním prodloužené záruky není tedy nutné plánovat zbytečnou investici do nového vozu. Oddálením takovéto investice získáte významné úspory a to bez rizika! FT makléřská Vám poradí jak na to a do jakého stáří se u každého konkrétního vozu toto pojištění vyplatí.

Obraťte se na našeho makléře pro analýzu vašich rizik a potřeb se zpracováním optimální nabídky právě pro Vás.